Eğitim programı nerede gerçekleştiriliyor?

Eğitimlerimiz yüz yüze gerçekleştirilmekte olup; İstanbul Kadıköy Bahariye'de bulunan, Aloha Dijital Akademi’nin bilgisayar laboratuarlarında uygulamalı olarak yapılmaktadır.

FSD (Full Stack Developer) eğitiminin faydaları nelerdir?

Yazılım geliştirme dillerinin en gelişmişi ve yaygın olarak kullanılmakta olan aynı zamanda Microsoft tarafından geliştirilen .NET Framework dili aynı adla .NET Framework çatısı altında masaüstünden webe kadar genil bir yelpazede uygulama geliştiriilebilme kapasitesine sahiptir. Bu yapısı bir çok teknoloji ile entegre olarak çalışma esnekliğine sahiptir.

 
Eğitimin ana amacı nedir?

Yazılım Uzmanlığı Eğitimi’nin ana hedefi; Seçeceği alanda iş olanağı arayan, büyük-orta-küçük ölçekli projelerde rol almak isteyen herkesi bu donanıma ulaştırmaktır. FrontEnd Development Eğitimi’nde web uygulamaları geliştirme; BackEnd Development Eğitimi’nde ise .NET Core öğrenerek platformdan bağımsız, uygulama geliştirme konularında deneyim kazanacaksınız.

Eğitimi alan kişiler nasıl işlerde çalışabilir?

Eğitimin sonunda öğrencilerimiz seçtiği alana bağlı olarak donanımlı bir BackEnd Geliştirici veya FrontEnd Geliştirici olarak iş hayatına atılma fırsatına sahip oluyorlar.
Eğitimi tamamlayanlar; algoritma oluşturabilecek, web, mobil ve desktop için yazılım projelerinde yer alabilecek, veritabanı iletişimi ve sorgularını sağlayabilecek, proje versiyonlama ve yayınlama süreçleri hakkında deneyime sahip olabilecek, yazılım projelerinde başlangıç seviyesinden itibaren yer alabileceklerdir.

Katılımcılar; Şirket ve kurumların Yazılım Geliştirme Departmanları veya IT’lerinde Yazılım Uzmanı, FrontEnd Developer veya BackEnd Developer olarak firmaların yazılım departmanında uçtan uca profesyonel destek sağlayabilecek bir uzman olacaklardır.

Eğitim için edinmem gereken malzemeler nelerdir?

Eğitim için gereken tüm malzemeleri size sağlıyoruz

Ön şart var mıdır?

Tercihen üniversitelerin sayısal bölümlerinden mezunu olan ve bu mesleğe istek duyan herkes için uygun bir eğitimdir. Yazılım Uzmanlığı Eğitimi analitik düşünce yeteneği, disiplin ve sıkı çalışma gerektirir. Bu sebeple aday öğrencilerimizin doğru karar verdiğinden emin olmak için öğrencilerimizle ön görüşme yapılmaktadır.

Kurs sonunda nasıl bir kazanım elde edeceğim?

Kurs sonunda 2 tane kriter ile karşılaşacaksınız. Birinci kriter %70 devam eden herkes katılım sertifikası almaya hak kazanacaktır. İkinci kriter olarak da bitirme projesinden başarılı olan herkes başarı sertifikası almaya hak kazanacaktır

Kurs günleri esnek mi?

Kurslarda hafta içi ve hafta sonu olarak 2 sınıf açıyoruz. Dolayısıyla kursiyerler müsaitliklerine göre 2 sınıftan birini tercih edebilir

İstihdam garantili ne demek?

Haftaiçi 360 saatlik eğitimin sonunda katılım ve başarı belgesi almayı hak kazananlar Aloha Dijital bünyesinde maaşlı olarak işe başlayacaklardır. 

Haftasonu eğitimine katıldım, istihdam garantisi var mı?

İstihdam garantisini haftaiçi 5 gün vermiş olduğumuz eğitim için vermekteyiz. Eğer haftasonumu sınıfında Aloha Dijital bünyesinde çalıştırmak isteyeceğimiz başarı yüzdesi yüksek kursiyer olursa bunu değerlendireceğiz