Aloha Dijital Akademi ile Kariyerinize Hız Verin

Aloha Dijital, tam donanımlı teorik ve pratik tecrübeye sahip alanında uzman hocalarıyla sektöre kalifiye teknik eleman yetiştiren bir akademidir. Dijital dünyanın tüm dinamiklerine yönelik olarak bireyleri hazırlayan Aloha Dijitalde, yazılım geliştirme, veri bilimi, yazılım mimarisi ve dijital medya alanlarında kapsamlı eğitimler verilmekte ve projelerini başarıyla tamamlayan kişilerin istihdam edilmesine destek verilmektedir.

Aloha Dijital eğitimleri teorikten beslenen ancak uygulama sahası geniş tutulmuş müfredatlar şeklinde hazırlanmıştır. Eğitimler 15 kişilik olup tüm donanım ve alt yapısı hazır sınıflarda konforlu bir şekilde yapılmaktadır.

Neden Aloha Dijital?

İstihdam imkanı sunması

Alanının önde gelen hocalarından ders alma imkanı

Uygulamaya dönük öğrenci dostu müfredatı

Geniş network imkanı

Üniversite işbirliği içinde olması

Kurucular

Orkide Ercüment

Kurucu ve Ortak-CEO

Biyografi

1974 doğumlu. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu ve Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü'nde Doktorasını yapıyor. 20 yıl bankacılık sektöründe ekonomist olarak çalıştı ve son 10 yıldır Kadir Has Üniversitesi'nde öğretim Bankacılık ve Sigortacılık Bölümün'de görevlisi olarak Risk Yönetimi, Fon Yönetimi, Kredi Analizi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi derslerini veriyor.

Biyografi

1981 doğumlu, Fen Bilimleri eğitimi ve Endüstri Mühendisliği diplomasına sahip olup, Global'de özellikle Avrupa, CIS, LATAM ve MENA'da Katma Değerli Hizmetler alanında 15 yıllık deneyime sahiptir. Bilgi teknolojisi ve hizmetleri sektöründe kanıtlanmış bir çalışma geçmişine sahiptir.

Pazarlama Yönetimi, İş Planlaması, CRM, Ekip Oluşturma ve Yönetim alanlarında deneyimli ve girişimcilik konusunda uzmandır.

Emre Güvener

Ortak - İş Geliştirme Direktörü

Prof. Dr. Ebru Özgen

Ortak - Kurumsal İletişim Direktörü

Biyografi

Prof. Dr. Özgen 1993 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun olduktan sonra aynı yıl Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Halkla İlişkiler Yüksek Lisans Programındaki eğitimine ve aynı zamanda İletişim Fakültesi’nde araştırma görevlisi olarak görevine başlamıştır.

2001 yılında Yardımcı Doçent olan Özgen, 2012 yılında Doçent ve 2018 yılında Profesör olmuştur. Halkla İlişkiler, Marka İletişimi, Yeni Medya, Retorik ve Eleştirel Yaklaşım, Sosyal Sorumluluk, Yeni Medya ve Markalama gibi pek çok konuda dersler vermektedir.